Hazai pályán győzött a Bucks
2019-03-2017:16
115-101-re nyert a Milwaukee Bucks az észak-amerikai profi kosárlabda bajnokság legutóbbi játéknapján. A Bucks a LeBron James nélkül felálló Los Angelest Lakerst verte meg hazai pályán.
Nem csak LeBron James, hanem a Bucks legnagyobb sztárja, Giannis Antetokounmpo is kiülte a mérkőzést, ez pedig meg is látszódott a két csapat játékán. Nem indult túl színvonalasan a találkozó, mindkét együttes sok hibát vétett. A nagyobb bakit a fehér mezes Bucks hozta össze Connaughton révén, aki egy sípszó után engedte el a labdát, ami nem a gyűrűben, hanem a palánk tetején landolt. Úgyhogy kapóra jött a hazaiak egyik kedvence, a 211 centis Brook Lopez, aki egy felmosó segítségével lepiszkálta a játékszert, a közönség pedig meg is tapsolta a mutatványt. Az incidens után a Lakers ritmust váltott, és próbálta átvenni a vezetést Caldwell-Pope vezérletével, de csak zárkózni tudtak, így a félidőben 3 ponttal vezetett a Milwaukee. A harmadik negyedben viszont robbantottak a hazaiak, a különbséget 15 egységre tornázták fel és ugyan a záró játékrészben Caldwell-Pope ismét remekül játszott a Lakersben, ez kevésnek bizonyult. A végeredmény Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers 115-101.