Elrontották Dárdai születésnapját
2019-03-1711:29
Egy utolsó másodpercekben szerzett gól rontotta el a német labdarúgó Bundesligában a Herthát irányító Dárdai Pál születésnapját. A szombat rangadóján: Hertha - Dortmund 2-3.
A Dortmund már a 4. percben hátrányba került Berlinben, miután Mittelstädt kemény lövését Bürki csak középre tudta tenyerelni és Kalou bevágta a Hertha vezető gólját. Még le sem telt az első negyedóra, amikor Delaney gyenge lövése olyan szerencsétlenül pattant fel Recicen, hogy Jarstein kapus nem érte el, egyenlített a Dortmund. A 22. percben Weigl kezezéséért kapott 11-est a Hertha, és Kalou szépen berúgta, ám a szünet után gyorsan egyenlített a Borussia: Sancho szögletét Zagadou bólintotta a bal alsó sarokba. A 85. percben tíz főre olvadt a Hertha, mert két sárgával kiállították Torunarighát. A születésnapos Dárdai Pál és a Bayern örömét Marco Reus rontotta el, aki a 94. percben passzolta a kapuba a győztes gólt, ráadásul Ibisevic is megkapta a piros lapot, miután fejbe dobta Bürki kapust: Hertha - Borussia 2-3.