Cover
Pontokat vesztett Pakson a Vidi
2019-03-0922:48
A Fradinak 8 pontra nőtt az előnye a tabellán, ugyanis a MOL Vidi csak döntetlent ért el a Paks otthonában. Az első félidőben a hazaiak, a másodikban a címvédő játszott jobban, így a mérkőzés 2:2-vel ért véget.
A hazai pályán játszó Paks élénkebben kezdte a mérkőzést, ennek köszönhetően a 23. percben meg is szerezte a vezetést, több helyzetet követően Hahn lőtte ki 7 méterről a jobb alsó sarkot, 1–0. Nem sokáig kellett várni azonban a Vidi válaszára, a 35. percben egy szögletet követően Stopira fejelt a paksi kapuba. A félidő vége előtt azonban a hazai együttes ismét megszerezte a vezetést, Könyves talált be, így a szünetben 2-1 volt az állás. A második félidő után rövid ideig még a Paks játszott fölényben, a Vidi azonban Scsepovics révén egy védelmi hibát kihasználva egyenlített, majd fokozatosan fölénybe került. Több helyzetet is kialakított, de nem tudott újabb gólt szerezni. A MOL Vidi így pontokat veszített a Paks otthonában.