Döntetlen a magyar rangadón
2019-03-0223:36
Döntetlennel ért véget a magyar rangadó a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A Ferencváros 32:32-t játszott a címvédő Győr otthonában.
A fehér mezes Ferencváros tudott először betalálni, és ellépett 2-0-ra. Ez nem tartott azonban sokáig, a 10. percben már 6-4-re a Győr vezetett. Ezután folyamatosan a címvédőnél volt az előny, a félidőben 15-13 volt az állás. A fővárosi együttes aztán a 43. percben egyenlített, és innentől felváltva vezettek a csapatok. 12 másodperccel a vége előtt Schatzl belőtte a ziccert, Tomori viszont kihagyta a másik oldalon, így 32-32-es döntetlennel ért véget a magyar rangadó. A Fradi így pontszámban beérte a harmadik helyen álló Bukarestet, és még harcban van a csoport második helyéért is.