Meglepetés az asztalitenisz ob-n
2019-03-0120:53
Asztalitenisz
Meglepetésre a Bálint Bernadett, Imre Leila páros nyerte a női párosok versenyét az asztalitenisz országos bajnokságon. A férfiaknál is meglepő győztes született: Fazekas Péter, Magyar László duó személyében.
A fekete mezes Bálint Bernadett, Imre Leila páros az elődöntőben óriási bravúrt végrehajtva búcsúztatta a sokkal esélyesebb Madarász, Pergel duót. A döntőben pedig ellentmondást nem tűrő játékkal 3-0-ra nyertek a Fehér, Hartbrich kettős ellen ezzel megszerezve a magyar bajnoki címet.
Szerintem nagyon össze voltunk szedve fejben és küzdöttünk végig, és szerintem azon múlt, hogy jobban akartuk
- mondta Bálint Bernadett.

A férfiaknál a világranglista 12. helyezett Ecseki Nándor, Szudi Ádám kettős magabiztosan jutott a döntőbe, azonban ott 3-1-es vereséget szenvedett a Fazekas Péter, Magyar László párostól. A verseny szombaton, az egyes selejtezővel, majd vasárnap a helyosztókkal folytatódik.