Harmadszor is nyerne a Fradi a Diósgyőr ellen
2019-03-0116:21
A Ferencváros labdarúgó-csapata a Diósgyőrt fogadja az OTP Bank Ligában szombaton. Mindkét csapatnak fontos lenne a három pont megszerzése. A Fradi a bajnoki címért folytatott harcban nem hibázhat, míg a DVTK a kiesés elkerüléséért küzd, így számára is létszükségletű lenne a győzelem.
A két csapat ebben a szezonban már harmadszor találkozik. Az előző két mérkőzésen a Ferencváros idegenben, és hazai pályán is 4-1 nyert a Diósgyőr ellen. A DVTK jól kezdte a tavaszi szezont, legyőzte a MOL Vidit és a Budapest Honvédot is, azonban legutóbb 5-0-ra kikapott az Újpesttől. A Fradi is gólzáporos mérkőzésen van túl, a zöld-fehérek 4-0-ra nyertek a Puskás Akadémia ellen. Szerhij Rebrov hasonló futballt vár együttesétől.
Komolyan vesszük a mérkőzést, hiszen ismerjük a Diósgyőrt. Nagyon fontos, hogy itthon léphetünk pályára, így a saját játékunkat játszhatjuk, nyomást gyakorolva ellenfelünkre, ahogy a legutóbbi meccsünkün is tettük. Megpróbáljuk begyűjteni a 3 pontot, ez a legfontosabb most
- mondta Rebrov.

A Ferencváros - Diósgyőr találkozót 19 óra 30 perctől rendezik a Groupama Arénában.