Két tripla-dupla kellett az OKC-nek
2019-02-1217:00
Győzött az Oklahoma City Thunder az észak-amerikai profi kosárlabda liga legutóbbi játéknapján. A Thunder a Portland Trail Blazerst múlta felül hazai pályán 120-111-re. Russell Westbrook pedig történelmet írt.
Egy óriási Paul George zsákolással kezdte a mérkőzést a fehér mezben játszó Oklahoma City Thunder. A hazaiak 13-asa ezután sem állt le, folyamatosan ontotta a pontokat és azt csinált a vendégjátékosokkal, amit csak akart. A Portland szerencsétlenségére Russel Westbrook is ismét fantasztikus estét fogott ki, így a félidőben már 19 ponttal vezetett a Thunder. A harmadik negyedben ugyan tudott zárkózni a Trail Blazers, de az OKC dinamikus duója hamar megállította őket. George végül 47 pontos, 12 lepattanós és 10 gólpasszos tripla-duplát hozott össze. Westbrook is tripla-duplát ért el, ő 21 pontot, 14 lepattanót és 11 gólpasszt szállított. Zsinórban ez már a tizedik ilyen meccse volt, ezzel pedig új NBA-rekordot állított fel. A végeredmény Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers: 120-111.