Az OSC legyőzte a Szolnokot
2019-02-0921:35
Az OSC hazai pályán fogadta és győzte le csoportbeli nagy ellenfelét, a Szolnokot a férfi vízilabda OB1 12. fordulójában. A végeredmény OSC Újbuda-Szolnoki Dózsa: 8-7.
Repülőrajtot vett a fehér sapkás OSC a Szolnok elleni rangadó elején. A budapesti csapat Manhercz vezetésével egy 5-0-s rohammal indította a mérkőzést. A vendégek csak a második negyed közepén szerezték meg az első találatukat egy ötméteresből. Ez el is indította a szolnokiak szekerét támadásban, védekezésben pedig Nagy Viktor bravúrjai segítették a csapatot. Így a félidőben 6:3-at mutatott az eredményjelző. A harmadik negyedben nem tudott tovább zárkózni a Szolnok, de a negyedikben ritmust váltottak és feljöttek egy gólra. Ezt a különbséget azonban nem sikerült eltüntetni, így a végeredmény A-HÍD OSC ÚJBUDA-Szolnoki Dózsa: 8-7.