Gól nélküli rangadó
2019-02-0221:16
0-0-s döntetlent láthatott a Nagyerdei Stadion közönsége, hiába voltak meg a lehetőségei a csapatoknak a mindent eldöntő találat megszerzésére. Végül gólt nem, csak piros lapot hozott az összecsapás.
Az Újpest legutóbbi négy bajnokiján a Debrecen ellen veretlen maradt, így magabiztosan érkezhetett a Nagyerdei Stadionba. Az első játékrészben mindkét fél előtt adódott lehetőség a gólszerzésre, mégis a Debrecen járt közelebb a gólhoz. Tőzsér lövésénél a kapufa segített a vendégeken, a kipattanónál pedig a Pajovicsot helyettesítő Banai védett hatalmasat. Bár a második félidőben is akadt egy-két nagy lehetőség, piros lapot többet láthatott a közönség, mint gólt, Kinyik mehetett zuhanyozni a 81. percben.

A végeredmény Debrecen - Újpest 0-0, a Loki a Kisvárdához látogat, a lilák pedig a listavezető Fradit fogadják a következő fordulóban.