Los Angeles-ben győzött a Philadelphia
2019-01-3016:36
A Los Angeles Lakers vendégeként győzött a Philadelphia 76ers az észak-amerikai profi kosárlabdaliga legutóbbi játéknapján. A pennsylvaniai együttes 121-105-ös sikerével továbbra is negyedik a keleti főcsoportban.
LeBron James és Lonzo Ball mellett Kyle Kuzma sem játszott a hazaiaknál. A Lakers meg is érezte a sérültek hiányát, ugyanis a Philly már az első negyedben 19 pontos előnyt szerzett, sőt 24 ponttal is vezettek a kék mezes vendégek, amikor a Los Angeles-i alakulat 16-0-ás rohanással felzárkózott. A félidőben így is 11 pont volt a különbség a két csapat között. A folytatásban tartotta előnyét a Philadelphia. Az utolsó játékrészben a Lakers hiába közelítette meg ellenfelét, a vendégeknek mindenre volt válasza. Joel Embiid végül 28 pontig jutott, és főszerepet vállalt csapata győzelmében. A vége Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers 105-121, sikerével a Philly továbbra is negyedik a keleti főcsoportban, míg a Lakers a kilencedik a nyugati konferenciában.