Szoros mérkőzésen nyert a Houston
2019-01-2619:52
James Harden 35 pontot dobott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban. Ezzel Harden sorozatban 22. mérkőzésén szerzett 30-nál több pontot. Csapata a Houston Rockets pedig szoros meccsen 121-119-re nyert a Toronto Raptors ellen.
A Houston Rockets kezdte jobban mérkőzést a Toronto Raptors elleni összecsapáson az NBA-ben. Az első negyedben tíz pont feletti, majd a második elején már 22 pontos hátrányba kerültek a kanadaiak. Ezt követően visszajöttek és 10-en belülre zárkóztak a nagyszünetre. A fordulás után oda-vissza zajlottak a futások – hol meglépett a Rockets, hol visszajött a Raptors. A záró negyed is így zajlott, másfél perccel a meccs vége előtt 12 pontos előnye volt a Houstonnak, de a vendégek még egy rohammal megpróbálkoztak és három támadásból három triplával visszajöttek egy labdára, azzal viszont nem sikerült élni, így a végeredmény Houston Rockets - Toronto Raptors 121 -119.