A végén is a DVTK vezetett
2019-01-0623:04
Újra nyert a Fehérvár az osztrák jégkorongligában: Linz - Fehérvár 2-3. A szlovák ligában a MAC Újbuda 6-1-re kikapott Nyitrán, a DVTK viszont 3-2-re nyert a Liptószentmiklós ellen.
Két vereség a Tipsort Ligában és kiesés a Magyar Kupában. Így vágott neki a mérkőzésnek a fehér mezes DVTK a Liptószentmiklós ellen. Az első harmadban többnyire fásultan játszó miskolciak 6 másodperccel az első harmad vége előtt megszerezték a vezetést, Crawford volt eredményes. A gól nélküli második játékrész után nagy lendülettel kezdte meg az utolsó 20 percet a vendégcsapat. Ennek meg is lett az eredménye, hisz gyorsan sikerült is az egyenlítés. A Jegesmedvék azonban nem zuhant össze, és alig 5 perc elteltével újra nála volt az előny, Gőz Balázs talált be közelről. Azonban tovább potyogtak a gólok a harmadban, és újra sikerült egyenlítenie a Szentmiklósnak, ezúttal emberelőnyből. A vége előtt aztán Pance ismét a DVTK-nak szerzett előnyt, és hiába kerültek hátrányba az utolsó két percre a hazaiak, megtartották 3-2-es vezetésüket.