Gólfesztivál a fehérvári jégen
2019-01-0422:34
Sajnos ismét kikapott, pedig négy perc után már két góllal vezetett. Tízgólos, eseménydús mérkőzésen: Fehérvár - Znojmo 6-4.
Két nap alatt második mérkőzését játszotta a kék mezes Fehérvár. A kupában büntetőkkel verte meg a DVTK-t, és nagy lendülettel kezdte a Znojmo elleni meccset is. Négy perc elteltével már 2-0-ra vezetett a fáradtság jeleit nem is mutató hazai csapat. Csak ezután kezdett ébredezni a cseh együttes, és a negyed közepén két gyors góllal egyenlített is. A Fehérvár még újra átvette a vezetést, de ezután megint két Znojmo-gól következett, és egy harmad után 4-3-ra vezettek a vendégek. A második játékrész elején emberfórban sikerült is az egyenlítés, de a csehek is kihasználtak egy előnyt, így 4-5-ös állásról kezdődött az utolsó 20 perc. A harmadik harmadban már látszott a fáradtság a Fehérváron. A végén a kapusát is lehozta, hogy összejöjjön az egyenlítés, de ebből végül a vendégek találtak be, így 6-4-re legyőzték a magyar csapatot Székesfehérváron.