Az újév napján is potyogtak a gólok
2019-01-0121:40
A Vasas hazai pályán büntetők után 5-4-re legyőzte az Újpestet, míg Dunaújvárosban a Fehérvári Titánok arattak 3-2-es győzelmet.
A piros mezes Dunaújváros a 6., míg a Fehérvári Titánok a 7. helyről várta az újévi találkozót. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést és már az első harmad 5. percében előnybe kerültek. Sándor Flórián lövése talált utat a vendégek kapujába. A második harmadban szintén csak egy találat született és ezt is a fehérváriak szerezték. Császár Hunor volt eredményes. Az utolsó 20 percre feltámadt az Acélbikák. 7 perccel a vége előtt Mestyán István szépített. A hazaiak erőfeszítését siker koronázta és másfél perccel a vége előtt közelről sikerült is az egyenlítés. Így jöhetett a hosszabbítás! A vendégek emberelőnyben kezdhették a ráadás 5 percét. A 3 a 4 elleni játékban kihasználták a fórjukat és megszerezték a győzelmet, így a Fehérvári Titánok idegenben 3-2-re legyőzte a Dunaújvárost.