Dimitrov a második fordulóban
2018-12-3114:10
Tenisz
A bolgár Grigor Dimitrov bejutott a brisbane-i kemény pályás tenisztorna második fordulójába. A két évvel ezelőtti győztes két játszmában győzte le a japán Nisioka Josihitót.
Már a mérkőzés elején világossá tette Grigor Dimitrov, hogy rövidre akarja zárni idei utolsó meccsét. 3-1-es vezetésnél brékelte Nisioka Josihitót, és végig is vitte az előnyt, 6-3-mal behúzva az első játszmát.

A másodikban ugyan a japán is elvette ellenfele szerváját, ám Dimitrov ugyanezt kétszer tudta megvalósítani és könnyűnek mondható 1 óra 21 perces meccsen 6-3, 6-4-re győzött. Ellenfele a következő fordulóban a 2018-ban Budapesten döntős John Millman lesz.