Simán nyert a Békéscsaba
2018-12-0222:31
röplabda
Elszenvedte szezonbeli második vereségét a Vasas Óbuda csapata a női röplabda bajnokságban. A budapestiek a címvédő Békéscsabától kaptak ki három szettben.
Repülőrajtot vett a sötét mezes Békéscsaba, a vendégek szinte azonnal elhúztak 5:0-ra, a Vasasnak időt kellett kérnie. Az időkérés után ugyan feljavult a hazaiak teljesítménye, de ez kevésnek bizonyult, a BRSE 25:22-re behúzta az első szettet. A játék képe a második játszmában sem változott, a békésiek diktálták a tempót, az óbudaiak pedig próbálták tartani a lépést, nem sok sikerrel, végül ismét a vendégek örülhettek, 25:19. A fordulás után a Vasas a meccsben maradásért játszott, de sok babér ismét nem termett számukra. A Békéscsaba végig uralta ezt a szettet is, a vége 25:20 lett, összességében pedig 3-0, ez volt a Vasas Óbuda második veresége az idény bajnokságban.