Győzött a listavezető FTC
2018-11-2420:31
Könnyedén érvényesítette a papírformát, és otthon tartotta a három pontot a Ferencváros a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójában. Akár több gólt is lőhetett volna a Fradi, végül két középhátvédje góljaival 2:0-ra legyőzte a Kisvárdát.
A zöld mezes Ferencváros kezdte jobban a mérkőzést, az első negyedórában folyamatos nyomás alatt tartotta a Kisvárda kapuját, sőt a 20. percben már a vezetést is megszerezte. Egy begyakorolt szögletvariáció után Frimpong fejelt Felipe Santos Kapujába. A Fradi a gól után sem lassított, a 33. percben a másik középhátvéd, Blazic is betalált, szintén egy sarokrúgást követően, ezzel már 2:0-ra vezetett a listavezető. Úgy tűnt, a zöldeknek ez sem volt elég, a későbbiekben is sorra dolgozták ki a helyzeteket. A második félidőben Lovrencsics a kapufát is eltalálta, de gól már nem született, így a végeredmény: Ferencváros- Kisvárda 2:0.