Cover
Szegedi döntetlen a BL-ben
2018-11-1822:17
Bár a végén a győzelemért támadhatott, végül 33-33-as döntetlennel folytatta szereplését a Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A sokszor kapus nélkül támadó vendég dán Skjern meglepte a hazaiakat, és megérdemelten vitt el egy pontot a Tisza partjáról.
A fehér-zöldben játszó Skjern szerezte a mérkőzés első gólját, ám a Szeged gyorsan fordított és Maqueda üres kapus találatával már 4-1-es előnyben voltak a Tisza-partiak. A rendre kapus nélkül támadó Skjern azonban könnyedén tudott gólokat szerezni és visszavette a vezetést. 15-14-es vendégelőnnyel fordultak a csapatok, a második játékrészben sem találta a 7-6 elleni játék ellenszerét a hazai csapat, már 5 gól is volt a dánok előnye. Nagy hajrába kezdett a Szeged, 5 perccel a vége előtt utolérte ellenfelét, sőt a vezetést is átvette. Az utolsó percben azonban kiegyenlítettek a dánok, így végül 33-33-as döntetlen lett a vége. A Szeged így továbbra is második helyen áll csoportjában.