Fölényes győri siker
2018-11-1809:35
A címvédő Győri Audi ETO KC húsz góllal legyőzte a horvát Podravka Koprivnica csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligájában. Danyi Gábor együttese már tét nélküli találkozón 37-17-re nyert.
A zöld mezes Győr elképesztő tempót diktálva lépett pályára és a 12. percben már 6 gólos előnyre tett szert. Ezután még egy darabig tartotta magát a horvát csapat, de egy pillanatnyi zavar után ismét beindult a gólgyártás és a félidőre 17-9-es hazai vezetéssel vonultak az együttesek. A második félidőben a védelem továbbra is pazarul működött, olyannyira, hogy 13 percnek kellett eltelnie ahhoz, hogy a vendégek ismét be tudjanak találni a győri kapuba. Ekkor 26-10 volt az állás. A végére rendesen rotálta a játékosokat Danyi Gábor, a fiatalabb játékosok is szerephez jutottak, amit gólokkal háláltak meg. A vége 37-17-es győri siker lett, amivel a címvédő megőrizte hibátlan mérlegét a BL-ben.