A Telekom Veszprém visszavágott a Kristianstadnak
2018-11-1720:43
A Telekom Veszprém kézilabdacsapata javítani tudott az előző körben elszenvedett veresége után a Bajnokok Ligája 8. fordulójában. Nagy Lászlóék 36-27-re nyertek a svéd Kristianstad ellen.
Kristianstad-góllal indult a mérkőzés a Veszprém Arénában, de ijedtségre nem adott okot a folytatás. A hazaiak gyorsan magukra találtak, és Sterbik Árpád fantasztikus védéseit kihasználva a 7. percben már 5-1-re vezettek. A 11. percben már 8-3 volt az előny. Bár a vendégek mindent megtettek, két találatnál nem tudtak közelebb zárkózni. A félidő végén így 30 percnyi játék után 20-14-re vezetett a Telekom Veszprém.

A játék képe a második félidőben sem változott. A bakonyiak végig kontrollálták a játékot. A 39. percben már 9 gólos volt a hazaiak előnye, amely a végére meg is maradt. A Telekom Veszprém két vereség után tudott ismét győzni a Bajnokok Ligájában. Ez volt David Davis első BL-sikere a Veszprém kispadján.