Öngól segített a Paris Saint-Germainnek
2018-04-0715:47
A hosszabbításban szerzett góllal egyenlített a listavezető Paris Saint-Germain a francia labdarúgó-bajnokságban. A párizsik csatára, Edinson Cavani ezt megelőzően hatalmas helyzetben hibázott.
Korán hátrányba került a sárga mezes Paris Saint-Germain a Saint-Étienne otthonában, a 17. percben Rémy Cabella talált a kapuba, 1-0. Negyedórával később megduplázhatta volna előnyét a hazai együttes, Hamouma lerántásért 11-est ítélt a játékvezető, de Alphonse Aréola kivédte a büntetőt.

A második félidőben felpörgött a PSG, ám Cavani 8 méterről hiába lőtt az üres kapura, nem talált be. A párizsiak 92. percben indított támadása végül meghozta az egyenlítést. Egy beadást követően a hazai csapat védőjének, Mathieu Debuchynek a combjáról pattant a labda a saját hálójába, így 1-1 lett a végeredmény.  A listavezető Paris Saint-Germain előnye 17 pont a Monacóval szemben.