Két góllal nyert a Győr
2018-03-1718:45
Szoros mérkőzésen nyert a Győr! Ambros Martín együttese két góllal, 28-26-ra győzte le a Dunaújváros együttesét idegenben a női kézilabda-bajnokság szombati rangadóján.
Rohanós mérkőzést hozott a Győr dunaújvárosi vendégjátéka. A fehér mezes vendégek nem tudtak nagy előnyre szert tenni, mivel az Újváros folyamatosan kontrollálta a találkozót. A tizennyolcadik percben Groot góljával 9-8-ra vezetett a Győr, majd folyamatosan növelte a különbséget, egészen 12-9-ig. A háromgólos ETO-előny a félidő végéig megmaradt, fél óra elteltével pedig 14-11-re vezettek a vendégek.

A fordulás után egyik csapat sem tudott nagyobb előnyt kovácsolni. Az egy-két találatos fór állandósulni látszott győri részről, egészen a 40. percig, amikor a hazaiak 18-18-nál egyenlítettek. A végjáték szoros csatát hozott, végül két góllal nyert Ambros Martín csapata. Győr-Dunaújváros, 28-26.