Szuperrangadót nyert a PSG, de Neymar megsérült
2018-02-2615:35
A Paris Saint-Germain hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Olympique Marseille-t a francia labdarúgó bajnokság 27. fordulójának rangadóján. A találkozón a párizsiak kulcsjátékosa, Neymar súlyosan megsérült.
Fantasztikus hangulatban kezdődött a francia szuperrangadó. A kék mezes párizsiak hamar vezetést szereztek, az első gólra nem kellett sokat várni. A tizedik percben Mbappé talált a kapuba. Az első fél óra végén, a fővárosiak előnye máris megduplázódott.

Rolando kapott bele nagyon rosszul Neymar lecsúszott lövésébe, 2–0. Az 55. percben Cavani szerezte meg a harmadik PSG-gólt.
 A hajrában Neymar bokája egy rossz ütközést követően megsérült. Egyelőre nem tudni mennyit kell kihagynia, a legújabb hírek szerint a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntőn már pályára léphet. Bár a Marseille előtt több lehetőség is adódott, a szépítés nem sikerült.
 A találkozónak ezúttal tétje a presztízsen kívül nem volt, mivel a két csapatot 13 pont választotta el a tabellán. PSG-Marsaille, 3-0.