Újabb felkészülési meccset nyert az Újpest
2018-02-1716:27
Megnyerte utolsó téli felkészülési mérkőzését az Újpest labdarúgócsapata. A lila-fehérek 1-0-ra győzték le a Balassagyarmatot egy héttel az OTP Bank Liga rajtja előtt.
Jobban kezdte a fehér mezes Balassagyarmat az Újpest elleni felkészülési mérkőzést. A találkozó első félidejének elején inkább vendégek támadtak, de az Újpestnek is több helyzete volt. A szünetre gól nélküli döntetlennel vonultak a csapatok. A mérkőzés 48. percében Tischler Patrik góljával viszont vezetést szerzett az Újpest. A hajrában a hazaiak mindent megtettek a második gólért, de a végeredmény maradt 1-0.

"Úgy gondolom, hogy kicsit pontatlanok voltunk a kapu előtt. Nekem is voltak helyzeteim, amiket be kellett volna rúgni, illetve voltak olyan beadások, érkezések, amelyek nem voltak pontosak, reméljük, hogy tudunk ezen még csiszolni"
- mondta az Echo TV riporterének Tischler.

Jövő héten már indul a tavaszi szezon, ahol az ötödik helyen telelő Újpest a tabellán tizedik Haladás csapatát fogadja.