Csak egy góllal nyert a címvédő
2018-02-0320:03
Czigány góljával a BVSC szerzett vezetést, és bár a negyed végén a Szolnoknál volt az előny (3-4), a hazaiak nagyon is komolyan gondolták, hogy megfricskázzák a címvédőt.
A második negyedben előbb Pásztor góljával 5-5 volt az állás, majd egy Györke-bravúrt követően, Létay bombázott a hosszúba. 6-5 már a BVSC-nek. A vasutascsapat kapusa végig jól védett.

A harmadik negyed végére aztán elfáradt Szűcs Levente együttese, a Szolnok 9-8-ra fordított.
A kegyelemdöfést Zalánki adta meg az utolsó negyed felénél. A hazaiaknál Létay, a vendégeknél Prlainovics volt négyszer eredményes.

BVSC - Szolnok 9-10.

A címvédő vendégek továbbra is százszázalékosak a férfi vízilabda-bajnokságban.