Cover
Győri vereséggel rajtolt a női kézilabda BL-középdöntő
2018-01-2705:57
Kikapott a Győr a Bajnokok Ligájában. A sorozat középdöntőjének első csoportmérkőzésén CSM Bukarest - Győri Audi ETO 28.22.
A tavalyelőtti és a tavalyi győztes csapott össze Bukarestben a BL középdöntőjének nyitányán. Ráadásul a fekete mezes románok éppen a Győrt verték meg két éve a Papp László Arénában, így a meccsnek nem kis presztízse is volt.

A Győr kezdte jobban a találkozót, a gólok sorát Tomori nyitotta, és el is léphetett volna a ziccerek sorát hibázó magyar bajnok. Ám a románok sorra válaszoltak minden gólra, egészen a szünetig fej fej mellett haladt a két együttes, a félidőben 13-11 állt az eredményjelzőn a bukarestiek javára.

A fordulás után aztán az ETO képtelen volt lefékezni a románokat, az első negyedórában a címvédő csak négy gólt lőtt, miközben egyre csak nőtt a hazai előny, a vége pedig 28-22, azaz hatgólos győri vereség lett.