Továbbra is hibátlan a Fradi a női kézilabda-bajnokságban
2018-01-1722:25
Tizenhárom forduló után is százszázalékos a női kézilabda-bajnokságban a Ferencváros. A zöld-fehérek hazai pályán a Kecskemét ellen arattak 35-15-ös papírforma-győzelmet. A másik szerdai mérkőzésen a Győr 28-16-ra nyert Békéscsabán.
Csak 3-0 után az ötödik percben szerezte az első gólját a Kecskemét. Az első félidő feléig ugyanakkor jól tartotta magát. 2-3 gólnál nem volt nagyobb a hátránya. Ekkor azonban más sebességre kapcsolt az FTC, a 19. percben Lukács Viktória góljánál már 12-6 állt az eredményjelzőn. Egy érthetetlen hazai gólcsend következett és a Kecskemét egy gólra felzárkózott.

Az első félidő végén a Kecskemét emberhátrányba került, ez jól jött az FTC-nek és 16-11 volt az állás a szünetben. A második félidőre a Kecskemét elfáradt, a 40. percben már 10 gól volt köztük és a végén meg lett a 20 találatos különbség is. Háfra Noémi 7, Bánfai 6 gólig jutott. Az i-re a pontot Szucsánszki Zita tette fel. A végeredmény FTC-Kecskemét 35-15. Továbbra is 100%-os a Ferencváros. Háfra Noémi 7, Bánfai 6 gólig jutott. Az i-re a pontot Szucsánszki Zita tette fel. A végeredmény FTC-Kecskemét 35-15. Továbbra is 100%-os a Ferencváros.