Cover
Isaiah Thomas remekül debütált a Clevelandben
2018-01-0315:03
All Star-válogatott irányító egy hosszú sérülés után tért vissza és segítségével csapata legyőzte a Portlandet 127-110-re.

Május óta először lépett pályára Isaiah Thomas, aki négy és fél perccel az első negyed vége előtt sétált be először a parkettre Cavaliers mezben. A közönség pedig hangos ovációval, felállva köszöntötte.

Thomas ezt meg is hálálta és 19 perc alatt rögtön 17 ponttal szólt hozzá a mérkőzéshez, ráadásul kulcsfigura volt a vörös mezes hazaiak győzelmében. A Cleveland csak a negyedik negyed elején tudott meglépni, amikor ő és Wade vitte a prímet és a cseresor volt pályán.

Összességében több fontos játék után, 12 pontos előnynél ült le az irányító és bár a következő hetekben még limitált mennyiségű percet lesz a pályán és minden megmozdulását figyeli majd az orvosi stáb, a bemutatkozása több mint biztató volt, hiszen sorozatban három vereség után tudott ismét nyerni a Cavs. A vége 127-110 lett.